لوازم خانگی بوش یکی از برندهای پرطرفدار است که سال‌های زیادی است پای خود را در بازار ایران باز کرده است و کیفیت خوبی دارند. با توجه به این که در سال‌های اخیر افزایش قیمت ارز سبب رشد سریع قیمت‌ها شده است و لوازم خانگی نیز به شدت افزایش قیمت را نشان داده است، نیاز به تعمیرات به مراتب نسبت به گذشته بیشتر شده است تا افراد به جای پرداخت میلیون‌ها تومان برای خرید مجدد یک محصول با هزینه به مراتب کمتری اقدام به تعمیر و استفاده از لوازم خانگی خود کنند. البته باید به این نکته توجه داشت که تعمیرات لوازم بوش باید در مراکز معتبر صورت گیرد تا از نتیجه تعمیرات راضی باشید و کارایی محصول تغییری نکند.

Bush Repair Agent in Karaj - نمایندگی تعمیرات بوش در کرج

تعمیرات لوازم بوش در کجا انجام می‌گیرد؟

اگر سری به بازار تعمیرگاه‌های لوازم خانگی بزنید با موارد متعددی روبرو می‌شوید. از اکثر تعمیرگاه‌ها نیز که بپرسید به شما می‌گویند به راحتی لوازم خانگی‌تان را تعمیر می‌کنند؛ اما باید کمی هوشمندانه‌تر عمل کنید و لوازم گران قیمت خود را به دست هر تعمیرکاری نسپارید.

اگر بخواهید لوازم خانگی بوش را تعمیر کنید باید سعی کنید مراکز معتبر و نمایندگی‌های این شرکت را پیدا کنید و از این طریق اقدام به تعمیر آن‌ها کنید. در غیر این صورت ممکن است در مدت زمان کمی دوباره دستگاهتان خراب شود و هزینه‌های بیشتری را بر دوشتان بگذارد.

repairman is repairing washing machine 85574 2918 - نمایندگی تعمیرات بوش در کرج

چرا باید از نمایندگی برای تعمیرات بهره برد؟

دلیل این که باید از مراکز مجاز و نمایندگی‌ها برای تعمیرات انواع لوازم خانگی بهره برد شامل موارد زیر است:

 • ممکن است در زمان تعمیر، تعمیرکار تشخیص دهد نیاز به تعویض قطعه‌ای از دستگاه است. اگر از نمایندگی‌های مجاز اقدام به تعمیر دستگاه کنید، این مراکز انواع قطعات دستگاه‌ها را به صورت اصل در اختیار شما قرار می‌دهند و نگرانی از بابت خراب شدن مجدد آن نخواهید داشت.
 • تعمیرکارانی که در این مراکز فعالیت می‌کنند، آموزش‌های لازم را دیده‌اند و با تمام بخش‌های انواع لوازم خانگی بوش آشنایی کامل دارند. از این رو عیب یابی آن را بسیار دقیق انجام می‌دهند و همین امر سبب تعمیر بهتر آن می‌شود.
 • هزینه‌های تعمیر و تعویض قطعات در این مراکز مناسب است. به عنوان مثال تعمیر ساید بای ساید یا تعمیر یخچال فریزر بوش در این مراکز بر اساس هزینه‌های مصوب شرکت انجام می‌گیرد و پرسنل نمی‌توانند آن را تغییر دهند.
 • امکان دست‌کاری و تعویض قطعات اصل به غیر اصل در تعمیرگاه‌های غیر مجاز وجود دارد و ممکن است این افراد سودجو لوازم را تعمیر کنند ولی بعد از مدتی دوباره خراب شود و مجبور شوید هزینه‌های سنگین‌تری برای آن بپردازید. از این رو استفاده از خدمات مراکز معتبر در این زمینه بهترین راهکاری است که می‌توانید به کار بگیرید.
why 1024x582 - نمایندگی تعمیرات بوش در کرج

تعمیرات انواع لوازم خانگی بوش

برای این که بتوانید تعمیر اساسی از انواع لوازم خانگی بوش مانند تعمیر لباسشویی، تعمیر ظرف‌شویی، تعمیر مایکروفر (ماکروفر – ماکرویو) و … را در کرج انجام دهید، می‌توانید به نمایندگی تعمیرات لوازم بوش در این شهر مراجعه کنید.

در این مرکز انواع محصولات و لوازم خانگی با برند بوش را به صورت تخصصی تعمیر می‌کنند. لوازم خانگی بوش دستگاه‌های متعددی را شامل می‌شود که هر کدام دارای مدل خاصی هستند. هر کدام نیز در هنگامی که به مشکل می‌خورند باید به صورت تخصصی تعمیر شوند. از این رو پرسنلی که اقدام به تعمیر آن می‌کند باید برند و مدل آن را به خوبی بشناسد و با نحوه کار آن آشنایی کامل داشته باشد. در این صورت می‌تواند یک تعمیر تخصصی و ماهرانه روی آن انجام دهد. همچنین نیازی به تأمین قطعات از بیرون ندارید و هر قطعه‌ای که لازم باشد کاملاً اصل و مرغوب روی دستگاه سوار می‌شود.

Bush Repair Agent in Karaj 02 - نمایندگی تعمیرات بوش در کرج

نمایندگی تعمیرات بوش در کرج

همان‌طور که گفته شد بهترین گزینه برای تعمیر انواع لوازم خانگی بوش استفاده از خدمات نمایندگی‌ها است. نمایندگی ایران آرکا سرویس در کرج به ساکنین این شهر کمک می‌کند تا در اسرع وقت این لوازم را تعمیر کنند.

ممکن است برای تعمیر جاروبرقی یا ماشین لباسشویی خود مجبور باشید آن را به مراکز تعمیرات منتقل کنید ولی نمایندگی تعمیرات بوش در کرج امکان اعزام نیرو را به منزل شما فراهم کرده است تا افراد بتوانند راحت‌تر اقدام به تعمیر لوازم خود در منزل کنند.

این افراد آموزش‌های لازم را دیده‌اند و پس از این که با نمایندگی تماس می‌گیرد، از شما در مورد مدل لوازم خانگی‌تان سؤال پرسیده می‌شود و ایرادات آن به صورت تلفنی بررسی می‌شود. سپس افرادی که بیشترین تخصص را در این زمینه دارند برای رفع مشکل اعزام می‌شوند. در صورتی که نیاز باشد کار تعمیرات مدت زمان بیشتری طول بکشد ممکن است دستگاه به مرکز تعمیر و نمایندگی فرستاده شود.

همچنین می‌توانید زمان انجام تعمیرات را با پرسنل هماهنگ کنید تا در صورتی که همیشه در منزل حضور ندارید، کار تعمیرات به زمان مناسبی موکول شود.

کارشناسان ایران آرکا سرویس همیشه آماده پاسخگویی به سؤالات مشتریان هستند و مشاوره‌های لازم را در این زمینه انجام می‌دهند.

با توجه به شرایط اقتصادی خانواده ها و هزینه های بالای قطعات، تیم بوش ایران آرکا سرویس تلاش می کند در صورت خرابی یک قطعه به جای تعوض قطعات تا آنجا که ممکن است آن را تعمیر نموده تا بدین وسیله در هزینه ها صرفه جویی شود.

tamiarat - نمایندگی تعمیرات بوش در کرج

درخواست آنلاین تعمیرات در نمایندگی تعمیرات بوش در کرج

فرم درخواست تعمیرات را با دقت تکمیل کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

تکمیل این فیلد الزامی می باشد.
تکمیل این فیلد الزامی می باشد.
 • آیا دستگاه شما دارای گارانتی می باشد؟
 • بله گارانتی دستگاه اعتبار دارد
 • خیر گارانتی دستگاه تمام شده است
 • مطمئن نیستم
تکمیل این فیلد الزامی می باشد.
 • کدامیک از لوازم خانگی شما نیاز به تعمیر دارد؟
 • یخچال
 • یخچال فریزر
 • فریزر
 • ساید بای ساید
 • لباسشویی
 • ظرفشویی
 • کولر گازی
 • فر
 • ماکروفر
 • اجاق گاز
 • جاروبرقی
 • جاروشارژی
تکمیل این فیلد الزامی می باشد.

ویدئو های آموزشی ماشین ظرفشویی بوشمشاهده همه