candy - تعمیرات لوازم خانگی کندی - CANDY
candy history - تعمیرات لوازم خانگی کندی - CANDY

تاریخچه لوازم خانگی کندی – CANDY

برادران فوماگالی در سال ۱۹۴۵ برند کندی را پایه گذاری نهادند. در آن سالهای که دنیا در حال تغییر و تحول و دگرگونی بود این برند ایتالیایی، اولین ماشین لباسشویی اتوماتیک را روانه بازار کند که با موفقیت روبرو شد و مردم از آن استقبال نمودند و بعد از گذشت سالها برند کندی با تولید محصولات با کیفیت و تکنولوژی بالا اعم از لباسشویی ، ظرفشویی ، جاروبرقی و انواع لوازم لوکس توکار محبوبیت زیادی در سراسر دنیا به دست آورده است و سهم قابل توجهی از بازار لوازم خانگی را به خود اختصاص داده است تا جایی که از سال ۱۳۹۵ هم وارد بازار ایران شده است و فعالیت خود را آغاز نمود.

گروه کندی هم اکنون سالیانه تعداد ۱۰.۰۰۰.۰۰۰ انواع لوازم خانگی را در سراسر جهان روانه بازار می کند و توانسته با علم و تکنولوژی و همچنین کیفیت بالای محصولات، سهم قابل توجهی از بازار لوازم خانگی را در دنیا از آن خود کند.

دفتر خدمات مرکزی البرز (ایران آرکا سرویس)

درصورتی که از دستگاههای با برند کندی استفاده می کنید ممکن است به مرور زمان دستگاه شما دچار ایراد شود و نیاز به سرویس داشته باشد در این صورت برای سرویس هر کدام از دستگاه های خود مانند مایکروفر، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر، ساید بای ساید، جارو برقی، اجاق گاز و … برند candy می توایند با خدمات مرکزی تعمیرات لوازم خانگی کندی در کرج (آرکا سرویس کندی ) تماس بگیرد.

با توجه به شرایط اقتصادی خانواده ها و هزینه های بالای قطعات، تیم ایران آرکا سرویس تلاش می کند در صورت خرابی یک قطعه به جای تعوض قطعات تا آنجا که ممکن است آن را تعمیر نموده تا بدین وسیله در هزینه ها صرفه جویی شود .

candy slider - تعمیرات لوازم خانگی کندی - CANDY

چرا تعمیرات لوازم خانگی کندی در ایران آرکا سرویس؟

تیم پشتیبان ما همگی تکنسینهای آموزش دیده در زمینه انحصاری برند کندی می باشند. تیم حرفه ای ما بعد از تماس شما بلافاصله به محل شما اعزام شده و با دقت و سرعت عمل بالا سعی در رفع ایراد دستگاه شما در همان محل می نمایند. این مرکز تمام تلاش خود را می نماید که درصورت امکان همان قطعه دستگاه شما را تعمیر نماید و در صورت نیاز به تعویض قطعه حتما از قطعات اورجینال کندی استفاده نمایید

برای تماس با خدمات تعمیرات لوازم خانگی کندی در کرج شما می توانید با شماره های مندرج در سایت تماس گرفته یا با مراجعه به سایت و ثبت درخواست خود در کوتاه ترین زمان ممکن به خدمات مورد نیاز دست پیدا نمایید.

لازم به ذکر است ما برای هر نوع دستگاه مانند یخچال فریزر ساید بای ساید ماشین لباسشویی ماشین ظرفشویی کولر گازی مایکروفر اجاق گاز و جاروبرقی کندی تکنسین های جداگانه داریم که باعث حرفه شدن کار ما شده است

tamiarat - تعمیرات لوازم خانگی کندی - CANDY

درخواست آنلاین تعمیرات لوازم خانگی کندی در کرج

فرم درخواست تعمیرات را با دقت تکمیل کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

تکمیل این فیلد الزامی می باشد.
تکمیل این فیلد الزامی می باشد.
  • -- نوع خدمات --
  • نصب
  • تعمیر
  • سرویس دوره ای
لطفا یک گزینه را انتخاب کنید
لطفا یک گزینه را انتخاب کنید
۲/۵ - (۱ امتیاز)