general electric - تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک - General Electric
general electric - تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک - General Electric

تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک – General Electric

در سال ۱۸۷۸ توماس ادیسون مخترع مشهور دنیا، اقدام به تاسیس شرکت لامپ‌های الکتریکی کرد و در سال ۱۸۹۰ کارخانه تولید لامپ را بنا نهاد.

در طول دو دهه ۸۰ و ۹۰ و با مدیریت جک ولش تغییرات زیادی در سازماندهی شرکت ایجاد شد به عنوان مثال فعالیت شرکت از زمینه نفتی، نیمه‌هادی، مبدل‌های بزرگ، تهویه مطبوع، رادیو کابل و لوازم خانگی به فعالیت در زمینه خدماتی، بهداشتی، بیمه‌ای و رسانه‌ای تغییر داد به طوری که بیشترین درآمد شرکت از طریق فعالیت های بیمه ای و مالی بدست می آمد.

یکی دیگر از عوامل موفقیت‌های شرکت جنرال الکتریک ، توجه به ارزش‌های مثل اشتیاق، کنجکاوی، ابتکار، پاسخگویی، همراهی، تعهد و هیجان است. تا آنجا که شرکت پرسنلی که کارکرد خوبی دارند ولی به این ارزشها اهمیت نمی دهد اخراج می‌کند. در سال ۱۸۹۶ سهام شرکت جنرال الکتریک در فهرست شرکت‌های عمومی قرار گرفت.

شعار جنرال الکتریک

تخیل در کار

دفتر خدمات مرکزی البرز (ایران آرکا سرویس)

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک در کرج تنها مرکز در زمینه : تعمیرات ساید بای ساید – تعمیرات یخچال ، تعمیرات لباسشویی و تعمیرات ماشین ظرفشویی ، فر ، ماکروفر و … می باشد که مشتریان محترم می توانید با حداقل هزینه از بهترین سرویس ها و خدمات نمایندگی جنرال الکتریک درسطح استان البرز از آن بهره مند شوند.

سرویس دهی سریع و ارائه خدمات درمحل، بهره وری از تکنسینهای روز دنیا و تکنسینهای دوره دیده و حرفه ای تیم تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک ایران آرکا سرویس سبب شده که شمادر هر زمان و هر مکان نیاز به تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک خود را داشته باشید، فقط کافی است با تیم ایران آرکا سرویس تماس بگیرد و یا با مراجعه به سایت ایران آرکا سرویس پیام خود را ثبت کنید.

با توجه به شرایط اقتصادی خانواده ها و هزینه های بالای قطعات، تیم جنرال الکتریک ایران آرکا سرویس تلاش می کند در صورت خرابی یک قطعه به جای تعوض قطعات تا آنجا که ممکن است آن را تعمیر نموده تا بدین وسیله در هزینه ها صرفه جویی شود .

general electric back - تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک - General Electric

چرا تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک در کرج آرکا سرویس ؟

هر برندی برای پیشرفت خود یک سری اصول و پارامترهایی را دارد. یکی ازپارمترهایی که برای آرکا سرویس جنرال الکتریک مورد اهمیت است کیفیت خدمات پس از فروش محصولات جنرال الکتریک می باشد .

بدین منظور که این شرکت هم در فرایند سرویس دستگاهها تمام تلاش خود را می کند تا به بهترین نحو انجام شود و هم در زمینه کاشناسان سعی بر این است که با استفاده از کارشناسان زبده و پر انرژی و با استعداد بهترین خدمات را ارائه دهد تا جایی که رضایت کامل مشتریان خود را کسب نماید.

برای کسب این منظور تمامی کارکنان شرکت باید در تمامی زمینه های تضمین کیفیت آموزشهای لازم را ببینند.

به دلیل آینده نگری شرکت آرکا سرویس جنرال الکتریک و برای خدمت رسانی بهتر به تمامی مشتریان در سطح ایران این شرکت تلاش می کند تا از طریق سایت آرکا سرویس خدمات مرکزی البز، خدمت رسانی خود را بهترین نحو در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهد

شرکت آرکا سرویس در زمینه نصب و تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک از قبیل دستگاههای لباسشویی و ظرفشویی و ساید با ساید و کولر گازی کارنامه درخشانی دارد از جمله این موفقیت ها همکاری این شرکت با شرکت بازرگانی سیهاوی می باشد.

ساختار کلی این شرکت به نحوی است که تکنسین ها و پرسنل آن مدام در حال یادگیری و به روز کردن اطلاعات خود همگام با پیشرفت تکنولوژی می باشد و در این میان از نرم افزارهای به روز استفاده می کنند.

tamiarat - تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک - General Electric

درخواست آنلاین تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک در کرج

فرم درخواست تعمیرات را با دقت تکمیل کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

تکمیل این فیلد الزامی می باشد.
تکمیل این فیلد الزامی می باشد.
  • -- نوع خدمات --
  • نصب
  • تعمیر
  • سرویس دوره ای
لطفا یک گزینه را انتخاب کنید
لطفا یک گزینه را انتخاب کنید
۵/۵ - (۳ امتیاز)